O nás

Zahradnictví ChládekChládek - Zahradnické centrum je česká rodinná firma, jejíž zahradnická tradice spadá až do 19. století. Ze zahradnictví v pražských Střešovicích, založeného především na vlastní produkci růží k řezu, dnes vyrostlo Zahradnické centrum, které nabízí ze zahradnického a dekoračního sortimentu vše potřebné pro dům a zahradu. Specializujeme se pak zejména na květiny a rostliny, ať už řezané, pokojové či venkovní.

V několika prodejních halách nabízíme ucelený zahradnický sortiment počínaje nářadím a technikou, přes sáčky se semeny, balkonové rostliny, trvalky, okrasné a ovocné dřeviny, pokojové rostliny až po bohatý výběr dekorací.

Zahradnictví ChládekV naší prodejní zahradě naleznete veliký sortiment rostlin určených do zahrady, substráty a okrasné kameny. V předvánočním čase se naše zahrada promění v hustý les, ve kterém si jistě vyberete vánoční stromeček podle svých představ. Nezoufejte, pokud se vám nakoupené zboží nevejde do auta, rádi Vám zboží po vzájemné dohodě dovezeme až k Vám domů.

Pokud se budete cítit unavení a budete si chtít během nákupu u nás odpočinout, můžete tak učinit v naší restauraci, kde kromě teplých jídel z naší vlastní kuchyně nabízíme také kávu, zákusky a další dobroty.

Zahradnictví ChládekOd otevření našeho Zahradnického centra v roce 1992 se zabýváme také prodejem řezaných květin,

jehož úroveň za posledních 20 let v České republice výrazně stoupla. Proto jsme se také rozhodli umožnit Vám nákup květin a drobných dárků z pohodlí domova a otevřít eshop s řezanými květinami.

Protože floristika je naším velkým koníčkem, zaměřujeme se také na jarní, velikonoční, dušičkové a vánoční aranžmá a vazby, z nichž některé můžete vidět v našem eshopu.

Dalším velkým floristickým tématem, kterým se zabýváme, jsou svatební kytice, dekorace a výzdoby. V našem eshopu naleznete inspiraci v podobě fotografií z našich realizovaných prací.

Pokud se o nás a našich akcích pro zákazníky chcete dozvědět více, jděte na www.zahradnictvi-chladek.cz

Vypnout mobilní zobrazení